Prezentacja prac semestralnych - fotorelacja

29 lutego odbyła się prezentacja prac semestralnych studentów naszej Katedry, którzy uczą się języka serbskiego.

Studenci II roku przedstawili swoje utwory literackie, inspirowane zdjęciami wybranych serbskich fotografów młodej generacji. Prace te znajdują się na wystawie, którą można obejrzeć na czwartym piętrze w budynku naszego Wydziału.
Studenci III roku zaprezentowali efekty swojej pracy nad słownikiem interesujących leksykalnych i semantycznych powiązań między językiem polskim a serbskim, natomiast studentki ostatniego roku studiów magisterskich opowiadały o własnej pracy nad albumem zatytułowanym "Portreti" ('Portrety').

Praca nad projektami i ich prezentacja zostały zorganizowane przez dr Milijanę Simonović.