• KATEDRA
  • AKTUALNOŚCI

Spotkanie informacyjne dla zakwalifikowanych studentów na Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025

BWZ UŁ zaprasza zakwalifikowanych studentów na wyjazd na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025  na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 16 maja 2024 (czwartek) o godz. 11-13 na WPiA UŁ, ul. Kopcińskiego 8/12, Aula czerwona.

Spotkanie przeznaczone jest dla studentów zakwalifikowanych na wyjazd na sem. zimowym oraz cały rok.

Spotkanie będzie poświęcone przygotowaniu oraz omówieniu zaplanowanego wyjazdu i będzie prowadzone w języku polskim.

Wszystkie nominacje zostały już wysłane przez Biuro do partnerów zagranicznych. W odpowiedzi na nie uczelnie zagraniczne będą się kontaktowały bezpośrednio z zakwalifikowanymi studentami, zaleca się więc regularne sprawdzanie uniwersyteckiej skrzynki mailowej (również spamu) oraz śledzenie bieżących informacji dostępnych na stronach internetowych danych uczelni zagranicznych.